– Поверхня стіни має бути рівна, суха та загрунтована, рівномірного білого кольору. Використовуйте акриловий ґрунт світлих тонів, щоб уникнути просвічування нерівномірного кольору стіни під шпалерами.

– Монтаж шпалер краще проводити при освітленні, яке надалі використовуватиметься в приміщенні. Під час поклейки необхідно додаткове освітлення для виконання якісної роботи.

– Вам знадобиться клей для важких шпалер (флізелінових та текстильних).

1. Поверніть його до наклейки виробу на стіну, подивіться на наявність дефектів. Якщо панно стоїть з кількох полотен зі стиковкою, поєднайте їх, перевірте якість стикування «на суху» допуск розбіжності малюнка 1 мм на 1 м/п.

2. За лазерним рівнем (схилом) виставити вертикаль. Зробіть мітки відповідно до вимірів. Увага! сліди від олівця та повністю проведені на стіні лінії можуть просвічувати із зовнішнього боку шпалерного полотна.

3. Наклейка шпалер здійснюється без нанесення клею на вироби. Лише на стіну. Ретельно на 1-3 рази нанесіть клей на поверхню стіни. Важливо: за наявності стикування з прорізанням не наносите клей на місце стику, після поєднання малюнка та прорізування промажте ці місця пензликом і прикатайте валиком

4. Для безшовних шпалер рекомендуємо наклейку на стіну «з рулону» з доступного краю. Перш ніж розгладжувати шпалери визначте вертикаль, вирівняйте шпалери з урахуванням технологічних припусків і поступово починайте прикочувати полотно до стіни розкочуючи гумовим валиком. Важливо: У роботі зі структурною фрескою шпатель не використовується! Ви можете пошкодити декоративний шар. Використовуйте лише м’які гумові валики!

5. Продовжуйте монтаж за описаною технологією, у разі потреби нанесіть додатковий шар клею.

6. Краї полотна підріжте гострим ножем по лінійці або шпателю. Лезо шпалерного ножа, краще міняти часто, тупе лезо може пошкодити полотно. Після повного висихання шпалер (48 годин) для надання додаткового захисту рекомендуємо: покрити поверхню шпалер акриловим лаком на водній основі (прозорий, матовий).

Підрізка шпалер за наявності горизонтальної стикувальної частини

7. Горизонтальне стикувальне полотно поклейте внахлест, поєднуючи малюнок відповідно до позначок, починайте поєднання малюнка від центру полотна.

7.1 Не чекаючи повного висихання, використовуючи лінійку або правило, монтажним ножем проріжте відразу два полотна прямої ліній ближче до краю. Найчастіше міняйте леза ножа, щоб прорізати акуратно. (Для уникнення махристого краю)

8. Видаліть обрізані смужки обох полотен.

9. Важливо! Стик пригладити конусним валиком. При необхідності в місцях стику акуратно нанесіть клей маленьким пензликом, відігнувши краї обох смуг.

10. Краї полотна підріжте гострим ножем по лінійці або шпателю. Найчастіше міняйте лезо шпалерного ножа. Тупе лезо може пошкодити полотно. Після повного висихання шпалер (48 годин) для надання додаткового захисту рекомендуємо: покрити поверхню шпалер акриловим лаком на водній основі (прозорий, матовий).